تحلیل شیوه تلاوت آیات بیست و ششم و بیست و هفتم سوره مباركه ابراهیم با صدای اساتید برجسته مصری

برنامه ترنم آیات كه به پخش، بررسی و تحلیل شیوه تلاوت قاریان داخلی و بین المللی می پردازد، دربرنامه جمعه هشتم تیر ماه در ادامه برنامه هفته های گذشته به واكاوی و تحلیل آیات بیست و ششم و بیست و هفتم سوره ابراهیم(ع) از نگاه معنا محوری پرداخت.

1403/04/10
|
11:45

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ در این برنامه به تلاوت شاهكار آیات بیست و ششم و بیست و هفتم سوره ابراهیم(ع) با صدای استاد سید متولی عبدالعال اشاره شد. استاد ابوالقاسمی و حجت الاسلام پویا كارشناسان برنامه نیز در فواصل برنامه ترنم آیات به بررسی فنی و تفسیری آیات نورانی سوره مباركه قاف با صدای این اساتید برجسته پرداختند.
گفتنی است؛ برنامه ی "ترنم آیات" به پخش، بررسی و تحلیل شیوه تلاوت شاهكارهای تلاوت قاریان مشهور جهان اسلام می پردازد. پس از پخش تلاوت آیاتی از قرآن كریم با صدای قاری مورد نظر، حجت‌الاسلام محمد پویا نكات تفسیری آیه را به بحث می‌گذارد و سپس استاد احمد ابوالقاسمی به بررسی تلاوت از لحاظ فنی می‌پردازد. این برنامه كاری از گروه علوم قرآنی رادیو قرآن است كه به تهیه كنندگی فاطمه كاشانی وحید،اجرای محمد نصر آبادی و كارشناسی حجه الاسلام پویا و احمد ابوالقاسمی روزهای جمعه از ساعت 22:05 به مدت 25 دقیقه به سمع شنوندگان می رسد.

علاقه مندان میتوانند جهت شنیدن كامل برنامه ها از طریق سایت رادیو قرآن و از بخش آرشیو هر برنامه فابل برنامه روز پخش شده مورد نظر خود را دانلود نمایند.

از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran_ir 🆔

https://ble.ir/radioquran_ir 🆔

https://eitaa.com/radioquran_ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

دسترسی سریع