رادیو قرآن در ایام تابستان 1403 برگزار می كند؛ «چشمه طوبی»، خانه‌ای گرم و صمیمی برای مخاطبان

گروه تلاوتِ شبكه رادیویی قرآن برنامه ای شاد و مفرح در جهت تنوع در برنامه‌سازی و ایجاد فضایی مطلوب و رقابتی سالم و موثر، را با عنوان "چشمه طوبی" با محوریت مسابقه و با موضوع سبك زندگی، در روزهای گرم تابستان تقدیم شنوندگان می كند .

1403/03/30
|
10:36

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن ؛ «چشمه طوبی» خانه‌ای گرم و صمیمی برای تمامی مخاطبان برنامه است كه تلاش می‌كند آیات الهی را در زندگی آنها جاری و ساری كند.
برنامه چشمه طوبی فرصت مناسبی برای محك اطلاعات شنوندگان و مخاطبان است و سؤالات این مسابقه از مفاهیم قرآن، اطلاعات عمومی درباره قرآن كریم، واژگان قرآنی، دانستنیها، قرائت قرآن و علوم قرآنی طرح شده است و موضوع اختصاصی هر قسمت از برنامه حول یك موضوع اخلاقی تعیین می شود .
این گزارش حاكیست؛ بخشی از برنامه چشمه طوبی به پخش داستانك با صدای خانم فریال تركاشوند اختصاص می یابد و همینطور بخش كارشناسی سبك زندگی به كارشناسی آقای دكتر سید حمیدرضا محتشم تقدیم شنوندگان می گردد.
علاقمندان جهت شركت در مسابقه میتوانند مشخصات فردی خود را به سامانه پیامكی 30000100 ارسال نمایند و یا از طریق شماره تلفن‌های 22043017 و 22051632 به‌طور زنده و برخط در این مسابقه شركت كنند.
لازم به ذكر است ، برنامه چشمه طوبی به تهیه كنندگی فاطمه گنجی، گویندگی آسیه گرجی و محمد مطلب و هماهنگی آقایان شاكری و زارعی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 به مدت 90 دقیقه تقدیم شنوندگان خواهد شد.

دسترسی سریع